Vybíráte nábytek? Myslete také na úchytky

Chystáte se kupovat nový nebo obměnit stávající nábytek a přemýšlíte nad tím, z jakého materiálu by měl být vyrobený? A co třeba masiv?

Jaké výhody nabízí masiv?

Dřevo je materiál přírodní. Má dokonalý vzhled, vydává příjemnou vůni a vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Vyniká pevností, odolností a má dobré technické vlastnosti. Nábytek z něj vyrobený se pyšní dlouhou životností. Tvrdé a kvalitní dřevo se získává z dubu, buku nebo douglasky. Masivní dřevo se řadí mezi materiály zdravotně nezávadné. Neobsahuje žádní chemické látky, které by se mohly uvolňovat do ovzduší.

Nábytek vyrobený z masivu odolá trendům doby. Lze jej umístit téměř do jakéhokoli stylu interiéru. Představuje investici na velmi dlouhý čas. I když pořizovací cena je vyšší, odvděčí se vám kvalitou. Kromě toho nepotřebuje žádnou speciální údržbu. Nábytek má jedinečnou atmosféru, kterou mu dodá kresba dřeva a jeho příjemná vůně.

Oblibě se těší postele nebo skříně vyrobené z masivu. Skříně a komody doplní originální úchytky.

Kde si pořídit originální nábytkové úchytky?

Nábytkové úchytky nabízí e-shop ankahb.cz. Vybírat si můžete z nabídky více než 700 různých modelů úchytek, knopek nebo mušlí SIRO. Vše je skladem a připraveno k okamžitému odeslání. Jednotlivé modely se pyšní vysokou kvalitou zpracování a neopakovatelným designem, který navrhovali přední rakouští návrháři. K dostání jsou úchytky kovové, plastové, dřevěné, či kožené. Samozřejmostí je i příslušenství k nim potřebné.

Další nabídka e-shopu

Kromě úchytek naleznete v e-shopu i další produkty. Patří k nim třeba věšáky. Bez nich se neobejde žádná předsíň nebo chodba. Objednat si můžete věšáky kovové, plastové nebo zápustné. Každý kousek poskytuje dokonalou kvalitu a precizní zpracování. Díky tomu jsou tyto modely velmi žádané.