Krepová lepící páska jako šikovný pomocník v domácnosti

Patříte mezi domácí kutily a chystáte se k renovaci nebo malování domu či bytu? Pak vám bude šikovným pomocníkem krepová páska.

Jaké výhody nabízí krepová páska?

Především ušetří velké množství času při závěrečném úklidu.

Využít ji můžete třeba při označování ploch určených pro malování, lakování nebo natírání. Můžete jí ochránit prvky, které nechcete potřísnit barvou či lakem. Lepící pásky vám umožní dosáhnout ostrých hran nátěrů. Také s nimi snadno zafixujete ochrannou igelitovou fólii. Slouží pro vyznačení rovných linií při malování. Ušetříte si úklid, pokud je použijete na zakrytí lišt

Přestože má lepící páska dobrou přilnavost, díky lepidlu, nezanechává po něm žádné stopy. Po dokončení prací ji snadno odstraníte, bez stop po lepidle.

Krepovou lepící páskou můžete zakrýt různé povrchy. Odolává vysokým teplotám, až do výše +60⁰C. Vybrat si můžete z lepící pásy z několika různých šíří v rozmezí 19 – 50 mm, s návinem 50 metrů.

Na koho se obrátit?

Široký výběr krepových lepících pásek nabízí firma Jarico. Na trhu působí již od roku 1994. Od svého počátku se zaměřuje na oblast související s obalovými materiály, které jsou určené širokému spektru zákazníku. Díky dlouholetému působení získala celou řadu cenných zkušeností, které se promítají v její současné nabídce. Své služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Díky tomu začala nabízet také široký sortiment hygienického, čistícího a úklidového materiálu.

Za cíl si klade poskytování takových služeb svým zákazníkům, které budou kvalitní a za velmi přijatelné ceny. Kromě toho se snaží pohotově reagovat na zákaznické nové potřeby. Na zákazníky se snaží přenášet pohodovou atmosféru, která panuje i v pracovním kolektivu částečně rodinné firmy.