Kvalitní matrace a rošty do postele vám poskytnout dobrý spánek

Kvalitní spánek není radno podceňovat. Má velký dopad na naše zdraví i pohodlí. Aby byl spánek kvalitní, je potřeba si pořídit nejen dobrou postel, ale také matrace a rošty do postele.

Jaké výhody nabízí kvalitní matrace?

Kvalitní matrace do postele by měla zádům poskytovat opěru, přizpůsobit se tvaru těla a bez námahy umožňovat změnu polohy těla. Pohyb na matraci by vás neměl vytrhovat z hlubokého spánku. Takové nabízí společnost PURTEX na svém e-shopu matrace.purtex.cz. Matrace z jejich nabídky navrhují profesionálové a specialisté z oboru zdravého spaní. Kombinují moderní trendy a technologie a díky tomu jsou matrace z nabídky kvalitní a mají dlouhou životnost. Jestliže patříte mezi majitele postele atypických rozměrů, není problém vyrobit matrace na míru.

Zaměřeno na rošty

Společnost PURTEX nabízí na svém e-shopu kvalitní a pevné laťkové rošty, rošty s kompletním polohováním všech částí. Polohování zajišťuje elektromotorek. Ovládání je k němu připojeno pomocí kabelu. Další možností jsou kvalitní rolovatelné rošty vyrobené z masivních latí nebo laťkové rošty výklopné do boku.

Něco málo o společnosti PURTEX

Jedná se o českého a slovenského výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací. Do její výroby spadají i pojený lehčený polyurethan (včetně RE VISCO), viscoelastické výrobky a je zpracovatelem polyurethanové pěny.

Společnost byla založená již v roce 1995. Může se pyšnit dostatkem bohatých zkušeností, které se promítají do její výroby.

Kromě PUR matrací se zaměřuje také na výrobu matrací pružinových, taštičkových a dalších. V nabídce nesmí chybět postelové rošty, postele vyrobené z masivu, ložní prádlo či anatomicky tvarované polštáře.

Při výrobě používá pouze materiály, které jsou testované a certifikované mezinárodními normami ÖKO-TEX.