Stavební firma Havířov a Frýdek-Místek

Máte v hlavě sen, který si přejete postavit? Pro někoho je to malá útulná pracovna uprostřed zahrady, jiný sní o dvoupatrové vile pro svou rodinu a další touží žít v domku u jezera. Ve společnosti Dobema najdete prostor pro všechny své sny. Projekční kancelář Havířov a stavba na klíč Frýdek-Místek jsou tu pro vás.

Projektová dokumentace a spolupráce s úřady

Zpracování projektové dokumentace? Tím to nekončí. Čekat vás bude také povinné kolečko po úřadech a shánění řemeslníků, kteří odvedou kvalitní práci. Abyste si byli jisti, že vyberete správně, potřebujete nejen znalosti v oboru, ale především zkušenosti. Obraťte se na profesionální společnost, která rozumí oboru a ušetřete svůj vlastní čas a energii, kterou můžete využít i jinak. Vše za vás zařídí stavební a projekční firma Dobema.

Stavba Frýdek-Místek a Havířov na klíč

Začněte přenesením nápadu na papír, tedy projektem. Jak ale na to? Zkuste navštívit projekční kancelář Frýdek-Místek, případně projekční kancelář Havířov, která se o vše postará za vás. Osobně se na místo zajedeme podívat a především vám zodpovíme praktické otázky, které by vás mohly zajímat. Bez pořádné konzultace to totiž nepůjde. Společně se podíváme na to zda, případně jak, půjdou vaše nápady realizovat.

Jakmile si plácneme a vše bude vyřízeno, přejdeme k samotné realizaci. Tím se opět dostáváme k výběru řemeslníků, kteří se stavby ujmou. Nabízíme pro vás i stavební dozor, takže nemusíte mít z ničeho obavy.

Stavba na klíč Frýdek-Místek

Naši klienti by mohli mluvit za nás. Za více než 20 let působení na trhu jsme pro ně úspěšně dokončili desítky projektů. Každá spolupráce je pro nás zároveň jedinečná. Jsme rádi za každou možnost ukázat svůj um a podělit se s vámi o své dlouholeté zkušenosti, které v rámci realizace vašich projektů využíváme dnes a denně.

Čím je Dobema výjimečná?

Jako stavební společnost se věnujeme zejména výstavbě a rekonstrukci v oblasti Frýdku-Místku a Havířova. Obě tyto lokality známe více než dobře. Realizovali jsme zde již řadu úspěšně dokončených projektů, známe ráz krajiny i stavební projekty ostatních společností. Víme, co je v procesu a máme přehled o všem, co se teprve bude stavět. Zasadit návrh do kontextu okolí, pokud se jedná například o veřejnou zakázku, nám tedy nedělá problém.

Kromě konzultační a realizační činnosti si dokážeme poradit také s dodávkou jakéhokoliv materiálu, ať už se jedná o technické řešení nebo dekor, pro který se nadchnete.

Jsme tu pro vás již od roku 1997 a energie nám neubývá. Už teď se těšíme na všechny úžasné projekty, které společně v příštích letech realizujeme. Jsme rádi za místo mezi stavařskou elitou, které jsme si svou pílí postupně získali a která by nebyla bez vás, našich klientů, možná.