Potřebné zázemí na stavbě vám zajistí pronájem kontejnerů

Potřebujete vyřešit prostorové potřeby, vytvořit zázemí na staveništi pro zaměstnance, provizorní kancelář, ubytovnu nebo skladovací prostory? Pak se obraťte na společnost ALFA CONTAINER Rent, která nabízí pronájem kontejnerů sanitárních i skladovacích. Vytvoří vám sestavy dle vašich požadavků a potřeb. Kromě kontejnerů si můžete objednat také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Pronájem kontejnerů

Rozhodnete-li se pro pronájem kontejnerů, můžete si vybrat z různých modelů i velikostí. Jsou připravené k okamžitému použití. Jsou opatřené elektroinstalací, topením, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, vypínači i zásuvkami. Lze je využít jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. V případě potřeby sanitárních jednotek jsou kontejnery vybavené sanitární výbavou, rozvody vody a odpadů. Jednotlivé kontejnery se dají velmi snadno propojovat. To zajistí venkovní propojovací kabely. Snadno je tak uspořádáte do sestav nebo vytvoříte modulové objekty. Díky kvalitní a pevné konstrukci můžete vybudovat stavbu dvoupodlažních objektů. Objednat si můžete také související příslušenství – schodiště, podesty, klimatizaci a dokonce i nábytek.

Mezi největší výhody mobilních kontejnerů patří cenová dostupnost, rychlá výstavba, variabilita a nabídka různých typů kontejnerů i velikostí. Kontejnery jsou spolehlivé, neboť pro jejich výrobu se využívají pouze takové materiály, které jsou certifikované podle těch nejpřísnějších norem. Společnost také zajistí kompletní zpracování potřebného projektu.

Další služby

Kromě pronájmu kontejnerů nabízí společnost také pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet.

Mobilní oplocení poskytuje ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Zabezpečuje objekty proti krádežím, vymezuje potřebný prostor. Také může usměrňovat pohyb lidí po vymezeném prostoru. Oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství. Lze jej nainstalovat téměř kdekoli.

Podrobnější informace o pronájmech naleznete na stránkách alfacontainer.cz.