Tato žena žije už 2 roky mimo civilizaci v malé jurtě

Beige žije přes 2 roky plně mimo civilizaci v Kanadě ve své malé jurtě. Nemá elektřinu, k topení a k vaření používá kamna na dřevo. Do jejího maličkého domu se nedá dostat autem, takže veškerou pramenitou vodu, dřevo a jídlo vozí pěšky.

Inspirovalo nás její odhodlání žít životní styl, který je v souladu s jejími hodnotami. Každý den tvrdě pracuje, aby získala jídlo, vodu a dřevo, kromě toho pomáhá na farmě, kde stojí její jurta, a pracuje jako mentorka přírody s místními dětmi.

Je také neuvěřitelně zvědavá a nebojácná, pokud jde o zkoušení nových věcí a rozvoj nových dovedností, které jí pomohou v jejím životním stylu mimo síť. Pěstuje spoustu vlastní zeleniny a učí se rostlinné medicíně – sází, sklízí a míchá spoustu vlastních tinktur.

Pro chlazení má chladič, který je umístěn pod podlahou, takže se dotýká země a zůstává chladný. Její toaleta je díra v zemi venku s paletou nad ní. V zimě se sprchuje v jógových studiích a na jaře/v létě/podzim plave. Pro světlo používá svíčky a na cestě do práce a z práce si nabíjí telefon v autě.