Dvoupatrový sud se proměnil ve skromné, ale příjemné místo k životu

Když si Marianne a Richard Atkinsonovi koupili chatu v Santa Cruz, nečekali, že se zdrží dlouho se 3 mladými dívkami spícími ve stylu Harryho Pottera na schodišti/loftu, ale zůstali 12 let díky dvoupatrové chatě se sudem na víno, která se stala dívčí ložnicí na dvorku.

Když si Atkinsonovi poprvé prohlédli srub – postavený v roce 1942 z celých sekvojových kmenů v zalesněných horách nad Sanfranciským zálivem – vypadalo to pro tuto oblast jako hodně, ale měli obavy o prostor. Když realitní makléř vysvětlil, že vinný sud nebyl zahrnut v oficiálních záběrech, pár rychle učinil nabídku. Sud byl v 60. letech 20. století převezen z Itálie, aby sloužil ke skladování vody, ale předchozí majitelé si to brzy uvědomili. dávalo větší smysl vytvořit životní prostor ze zachráněné kádě.

Původní dřevěné tyče a kovové obruče sloužily jako jediná konstrukční podpora a noví majitelé jednoduše přidali druhé patro, aby vytvořili ložnici v patře, a odstranili ploché víko, aby přidali přečnívající střechu a 360° okna. Když se Atkinsonovi nastěhovali, použili pouze použité a zachráněné materiály k vytvoření kuchyňského koutu (z hotelového přebytečného skladu), obývacího pokoje a dvoupatrové knihovny (to se zkrátilo, když si jejich dívky řekly o patro jako o ložnici a potřebovaly další podlahovou plochu ).