Elastický potah na židli nebo stůl vytvoří dokonalý design

Elastické potahy na židle nebo stoly vytvářejí dokonalý vzhled. Nabízejí celou řadu výhod. Patří mezi ně dlouhá životnost nebo snadná údržba. Také není potřeba je žehlit a dokonale drží na svém místě. Objednat si je můžete na webu tentino.cz.

Co nabízí společnost TENTino?

V nabídce naleznete elastické potahy na stoly a židle nebo navlékací čepice. Jedná se o produkty, které jsou cenově dostupné, přesto jsou velmi kvalitní. Prošly testováním v ostrém provozu, přímo v půjčovně společnosti a osvědčily se svou mimořádnou odolností a dlouhou životností. Pro jejich výrobu byla použita směs polyesteru (90%) a obousměrného elastanu (10%). Elastické potahy pro stoly jsou určené pro takové modely, které mají desku s průměrem 70-85 cm a jsou vysoké 110 cm.

Elastický potah se velmi snadno udržuje. Můžete je prát i při nižší teplotě – na 40ºC. Pořídíte-li si ubrusy bílé, snadno je vyvaříte. Také se dá použít aviváž. Vyprané ubrusy velmi rychle uschnout a zajisté oceníte fakt, že není potřeba je žehlit ani skladovat úhledně složené.

Jakmile ubrus natáhnete na stůl, vznikne velmi hladká plocha. Je-li zmačkaný, ihned se vyrovná, dokonale přilne ke stolu a nikde se neobjevují varhánky. Ve větru se nevlní, na stole dokonale drží a neklouže z něj dolů.

V nabídce naleznete různé barevné varianty. Barvy ani po opakovaném praní neblednou. Zachovávají si svůj stálý vzhled.

Můžete si nechat vyrobit ubrus s potiskem jakéhokoli motivu. Díky termosublimační technologii tisku lze precizně vytisknout i nejmenší a nejdrobnější detaily. Elastický potah s vaším logem dokonale podpoří firemní identitu.

Elastické ubrusy TENTino dodají vašim stolům luxusní vzhled a pomohou vytvořit dokonalou atmosféru na jakékoli společenské události.