Přestěhujte se do slunné Itálie. Můžete si zde snadno pořídit i svoji vlastní nemovitost

Itálie je nádherný přímořský stát, který láká návštěvníky nejen na zajímavé památky, ale také na nádherné mořské pobřeží a čisté a dokonale vybavené pláže. Nákup nemovitosti v Itálii je dobrou volbou.

Apeninksý poloostrov, na kterém se země nachází, omývají vody hned několika moří – Jaderského, Jónského, Tyrhénského, Ligurského a Středozemního. Nejvíce navštěvovanou oblastí je ta, kde se nachází Jaderské moře.

Pobřeží Jadranu

Kromě toho, že je nejvíce navštěvované, pyšní se ještě dalším nej.. a to tím, že je nejdelší. Rozkládá se na východě Itálie. Naleznete zde především pláže písčitého rázu. Není tolik členité, jako třeba pobřeží Chorvatska. Malé zálivy se nacházejí na dosti hornatém poloostrově Gargano.

Pobřeží Ligurie a Tyrhénie

Tato část je naopak členitá poměrně dosti. Navíc se zde střídají roviny a vysoká pohoří. Na hranicích s Francií se rozkládají Přímořské Alpy. Ty prudce padají směrem k moři. Širší pláže naleznete směrem na východ. U Toskánského souostroví se nachází známý ostrov Elba.

Pobřeží Jónského moře

To se slévá s Jadranem a je jeho obdobou. Má však mnohem více pláží a jejich písek je mnohem světlejší. Jónské moře omývá břehy východní části Sicílie.

Kdo vám pomůže s nákupem nemovitosti v Itálii?

Obraťte se na web Italicahomes.com. Naleznete zde zajímavé Immobilie in Italien. V nabídce naleznete domy, byty, komerční objekty, pozemky i farmy. Ničím neobvyklým nejsou ani luxusní vily nacházející se u moře. Portál se soustřeďuje především na oblast Toskánska. Svoji nabídku však posupně rozšiřuje i o nemovitosti v dalších oblastech – Apulie, Ligurie, Umbrie a Sicílie. Společnost svoje služby nabízí i po podpisu smlouvy. Jedná se o následnou péči týkající se zákazníků. Tu poskytuje pobočka nacházející se v Povermu.