Čo to sú vyhrievané záhradné kade a ako si ich môžete skutočne užiť?

Každý má raz za čas chuť užiť si naozaj dokonalý relax. Môže to byť najmä vo chvíli, keď sa chceme ponoriť do príjemne teplej vody a uvoľniť sa fyzicky aj psychicky. Často to však môže byť komplikované, napríklad v záhradách.

Veď aj za dobrého počasia nie je bazén príliš teplý a voda nedosahuje teplotu vhodnú na dlhodobý relax. Riešením môžu byť naozaj originálne, pohodlné a kvalitné vyhrievané záhradné kade.

Vychutnajte si skutočne dokonalé teploty

Pravdepodobne ste už videli pomerne veľké drevené kaďe, do ktorých sa vstupuje po niekoľkých schodoch. V závislosti od veľkosti si ich môžete užívať sami, ale nie je problém, aby si zaslúžený relax spolu s vami užívalo aj vaše okolie. Môžete si vybrať medzi plynovými a elektrickými kaďami.

V porovnaní s nimi väčšina ľudí považuje elektrické zahradné kade za oveľa príjemnejšie, pretože jednoducho podporujú pripojenie k elektrickej sieti. Následne potom vykurovacie telesá pracujú s teplotou vody až na vami požadovanú úroveň. Jednoduchý mechanizmus, ľahké nastavenie a tiež inštalácia sú hlavnými výhodami tejto technológie.

Plynové kaďe sú tiež skvelé!

Ak však chcete vyskúšať trochu inú liečbu, sú tu pre vás aj plynové varianty. Pri nich sa pripravte na to, že budete potrebovať plynovú prípojku alebo prípadne fľaše so stlačeným plynom. Pre záhrady, ktoré nemajú pripojenie na elektrickú sieť, je to najlepšie možné riešenie. Plynové prípojky sú tiež nezvyčajné, ale zahradné kade na plyn fungujú veľmi dobre len s plynovými fľašami, ktoré si môžete priebežne zakúpiť a nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie.

Vôňa dreva a extra kúpanie!

Čo sa týka samotného spracovania, aj drevená kaďa môže byť štýlovým doplnkom vašej záhrady alebo terasy. A nemusíte pritom využívať len elektrinu a plyn. Existujú aj iné možnosti. Pre milovníkov tradícií môže byť dokonalou voľbou kúpacia kaďa s pieckou. A kto by si nechcel užívať kúpanie v nádhernom prostredí a zároveň si vychutnávať príjemnú vôňu čerstvého dreva?