Mějte svůj domov pod kontrolou díky Wi-Fi kamerám

Je dnešní doba bezpečná? Snad jen málokdo by řekl, že ano. Roste kriminalita a s ní i strach o majetek. Stále se najde mnoho lidí, jejichž majetek není nijak chráněn. Je vhodné začít uvažovat o účinné ochraně majetku, která vám zajistí klidný spánek. Mnoho lidí si pořizuje bezpečnostní dveře, venkovní rolety, mříže do oken či kvalitní plot. Je to skvělá volba, ale kromě toho byste měli myslet také na pasivní ochranu, která vás dokáže upozornit na přítomnost nezvaných hostů. V tomto ohledu se skvěle osvědčily wi-fi kamery.

Co všechno wi-fi kamery dokážou?

Je neuvěřitelné, jak rychle technologie pokročila. Již za minimální investici můžete získat pokročilou technologii, se kterou budete neustále vědět o všem, co se na vašem pozemku děje. Wi-fi kamery jsou malá zařízení, která mohou být umístěna na vašem domě a být propojená s vaším chytrým telefonem. Tyto kamery jsou inteligentní a dokážou snadno detekovat pohyb. Když k tomu dojde v době vaší nepřítomnosti nebo třeba v nočních hodinách, můžete o tom být ihned informováni. Díky telefonu můžete na dálku spustit alarm nebo také přivolat policii. Jelikož se můžete přes telefon na záběry podívat, budete ihned vědět, jestli se k vám dostalo jen dítě, které k vám koplo fotbalový míč nebo zloděj, který přišel s nekalými úmysly.

Stále oblíbenější variantu jsou kamery kombinované s venkovním osvětlením. Jedno jediné zařízení tak bude fungovat jako kamera a světlo v jednom Výhodou takového osvětlení je, že ho můžete pohodlně ovládat i na dálku a dokonce si nastavit, jaká bude intenzita osvětlení. Tato zařízení jsou velmi odolná, aby dokázala v exteriéru spolehlivě sloužit 365 dní v roce a za každého počasí. Kamery zaznamenávají jak ve dne, tak i v naprosté tmě. Můžete si k vašemu domu pořídit jednu kameru nebo i celý set kamer, který bude hlídat váš objekt ze všech stran. Specialistou na tento sortiment je internetový obchod Emos.cz, který nabízí nejen wi-fi kamery, ale i domovní zvonky, světla do koupelny, venkovní osvětlení, termostaty, detektory, instalační materiál a mnoho dalšího. Inspirujte se širokou nabídkou eshopu a zajisté si vyberete.