Jste majitelem nemovitosti a potřebujete zajistit její správu? Pak se obraťte na odborníky

Jako majitel nemovitosti potřebujete zajistit její správu. Pokud si nejste jistí, že ji zabezpečíte sami, obraťte se na odborníky z oboru. Mezi takové patří HC Reality. Jedná se o tým odborníků, který za vás komplexně vyřeší vaše požadavky a pomůže vám ušetřit váš drahocenný čas. Sestaví vám služby na míru.

Nabídka společnosti

HC reality nabízí své služby v oblasti správy nemovitostí pro fyzické či právnické osoby, které jsou vlastníky bytových či nebytových prostor, společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev. Tato ryze česká společnost poskytuje komplexní služby pro správu majetku, bytového a nebytového fondu bytových družstev, společenství vlastníků bytových jednotek i pro objekty ve vlastnictví soukromých a právnických osob. Cílem je poskytování kvalitních služeb za přijatelné a odpovídající ceny. Samozřejmostí je spokojený klient. S prací společnosti je pro vás správa nemovitostí jednoduchá.

Administrativní a ekonomické služby

Do této kategorie patří sledování změn v bytových a nebytových jednotkách – ve vlastnictví či nájmu, evidence nákladů a úpravy záloh, předpisy a kontroly plateb, nebo kompletní vedení účetnictví. Samozřejmostí je pak zpracování ročního vyúčtování služeb. Podrobnější informace naleznete na webu hcreality.cz.

Služby servisní a technické – údržba nemovitosti

Ty zahrnují technické prohlídky objektů a zhodnocování jejich stavů, doporučení zásahů a úprav nemovitostí, vedení a archivace technické dokumentace k nemovitostem, evidence a zajištění revizí, havarijní službu na telefonu, běžnou údržbu nemovitostí nebo zajištění dodavatelů pomocných služeb.

Služby právní

Ty jsou řešené přes spolupracující právní kancelář nebo smluvní právníky, kteří se zabývají právními spory a majetkovým právem. Vše probíhá podle informací a finančních dispozic klienta – majitele domu.