Industriální nábytek z dubu a oceli vydrží generace

Trh je zaplněn levným nábytkem z dřevotřísky. Složíte si ho za pomoci imbusu a za několik let je nepoužitelný. Dříve se vyráběl nábytek, který vydržel celé generace. V současné době se stále více lidé odvrací od nekvalitního nábytku, který nevydrží nic. Raději ho vymění za nábytek, který je krásný a vydrží celé generace. Je pochopitelně dražší, ale jde o investici na celý život, protože takový nábytek přečká všechno. Pokud toužíte po nezničitelném a zároveň stylovém nábytku, je tu pro vás poctivá česká značka Woodbee.

Nábytek, který je kvalitní a krásný zároveň

Woodbee je rodinná firma, která už po tři generace pracuje se dřevem a ocelí. Na svém webu Woodbee.cz nabízí nábytek do celého domu, který je vyroben z masivního dubového dřeva a oceli. Jde o dva nejlepší materiály, které nábytku zaručují maximální odolnost a trvanlivost. Největší výhodou je pro industriální nábytek výroba, probíhá ručně a velmi precizně.

Používá se k němu dobový masiv ošetřený kvalitním olejem. Ocelové části jsou svařené a detailně vybroušené. Samotný povrch oceli je navíc ošetřen za pomoci práškové komaxitové barvy. Tento nábytek je svým způsobem jednoduchý a propracovaný zároveň. V jeho jednoduchosti je krása a jeho robustní design již od pohledu naznačuje, že jde o nábytek, který tu s vámi bude navěky. Nic není vyráběno v továrnách, každý kus nábytku je dělán ručně a s láskou k řemeslu.

Přímo na webových stránkách Woodbee.cz si můžete vybírat ze široké škály industriálního nábytku přehledně rozděleného do kategorií. Na výběr jsou vám jídelní stoly, konferenční stoly, police, hodiny, vysoké i nízké stoly, věšáky, knihovny, TV stolky a ocelové podnože. Vzhledem k vysoké kvalitě, ruční práci a nejlepším materiálům je cena nábytku velmi příjemná a každý kus se stane skvostnou součástí vašeho domova nebo i kanceláře. Inspirujte se širokou nabídkou kvalitního nábytku a pokud vás nějaký kus zaujme, zajisté vás potěší, že jeho nákupem podpoříte poctivou českou výrobu.