Toaleta – místnost, kterou máme doma všichni, ale jen málokdo z nás jí věnuje takovou pozornost, jakou by si zasloužila. Přitom toaleta je úplně první místo, kam vedou vaše kroky ihned po probuzení, kde listujete v knihách křížovkách nebo časopisech nebo kde mnoho z vás přemýšlí nad tím, jaký bude jeho následující den. I když zařízení WC drtivá většina lidí nevěnuje žádnou pozornost, my jsme se rozhodli vykročit proti davu a vytvořit pro vás dnešní článek, ve kterém se podíváme na základní pravidla vedoucí k útulně a prakticky zařízené toaletě. Chcete-li vědět, jaké věci by na vašem WC rozhodně neměly chybět, pak si nenechte ujít následující řádky!

bathroom-490781_1920

Vůně

Co si budeme nalhávat – není nic horšího, nežli otevřít dveře na toaletu, kde vás během několika prvních vteřin do nosu udeří nepříjemný odér, ze kterého se slabým povahám mnohdy žaludek obrátí naruby. Základní předpokladem pro útulné WC, kam se nebudete bát chodit, je vůně. Vybírat můžete z pestré palety variant a záleží jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete.

Kobereček

Jestliže ve své domácnosti nemáte zřízené podlahové vytápění, pak se bez teploučkého a měkoučkého koberečku na toaletě neobejdete. Nejenže tento kousek látky výrazně přispěje k daleko přitažlivějšímu vzhledu tohoto interiéru, ale zároveň pro vás bude jeho přítomnost ideální – nebudete tak muset mít nohy položené na chladné zemi a víte přece, že největší chlad jde vždycky od nohou!

Štětka

Možná si říkáte, že tuhle WC pomůcku má na své toaletě snad úplně každý, protože se jedná o základní předpoklad. Byli byste možná nemile překvapeni, ale není tomu tak. Nejenže ji mnoho lidí na svém WC nemá, ale drtivá většina lidí, u kterých byste WC štětku na toaletě našli, se o ni nestará – a to je možná ještě větší prohřešek, nežli ji tam vůbec nemít. Uvědomte si, že tuto pomůcku u vás může použít i návštěva, a proto by měla alespoň nějak vypadat.

Obrázek: pixabay.com