Blíží se výročí Vašeho seznámení a ráda byste Vaši drahou polovičku potěšila nevšedním zážitkem? Inspiraci k tomu můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky. Právě zde najdete celou řadu tipů www.firmanazazitky.cz na to, jak si užít vaše výročí.

Zpestřete si den výročí s Vaší drahou polovičkou gurmánským zážitkem

Skvělou příležitost, k tomu jak si můžete užít jeden druhého, poskytují gurmánské zážitky. Třebaže pravděpodobně víte, jaké jídlo má Váš partner nejraději, můžete nechat přípravu lahodného menu výjimečně na někom jiném než na sobě samotné. Gurmánské zážitky dávají také možnost pochutnat si na jídle v netradičním prostředí. Nevšední je zejména středověká žranice pro dva, pří níž si budete připadat jako jeden ze členů královského dvora. V čase se přenesete do 15. století a po celý večer se budete unášet dobovými recepty a atmosférou středověké krčmy. Nezapomenutelnou atmosféru podtrhují také dobové kostýmy obsluhy a zábavný doprovodný program. K poslechu zahraje živá středověká kapela.

Gurmánský zážitek jako dárek

Romantickou atmosféru můžete zažít také například při plavbě po Vltavě s lahví šampaňského nebo během zámeckého menu s odpočinkem. Zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový novogotický zámecký hotel Chateau St. Havel se nachází nedaleko centra hlavního města České republiky a rád pro Vás připraví tříchodové menu pro dvě osoby. Hotel je vybaven mimo jiné také saunou nebo whirlpool, kde si můžete odpočinout po vynikajícím menu. Díky dárkům pro páry ze sekce gastronomické zážitky se můžete nechat hýčkat celý jeden den. Na závěr se můžete projít ještě po rozlehlém anglickém parku s několika rybníky. Jedním z důvodů, proč jsou u párů gurmánské zážitky tak oblíbené, je také to, že budete mít možnost pochutnat si také například na japonské degustaci nebo sushi.